Dzień Kota w Giżycku | FOTOGALERIA

17 lutego przypada Światowy Dzień Kota! Z tej okazji w Giżycku zorganizowano imprezę na rzecz giżyckich kotów wolno żyjących w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Jana Pawła II w Giżycku.

Wydarzenie podsumowali na swojej stronie władze giżyckiego stowarzyszenia Brat Kot, na co dzień pełniący opiekę nad giżyckimi kotami wolno żyjącymi.  

 

Ostatni rok udowodnił nam ,ze istnieją jeszcze ludzie o dobrych sercach! I że jest ich naprawdę wielu!

 

Impreza ,która odbyła się w Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Giżycku była inicjatywą OK Giżycko . Dziękujemy im z całego serca za trud , który zadali sobie w organizację wszystkich konkurencji!

 

Za zorganizowanie loterii fantowej, za wspaniałą kocią ściankę na której można było zrobić sobie zdjęcia! Dziękujemy Pani dyrektor za udostępnienie sali i sprzętu!

 

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy dwoili się i troili by ściągnąć do nas jak najwięcej ludzi!   Pomimo kiepskiej pogody dzielnie promowali imprezę roznosząc ulotki a w dzień akcji nawoływali ludzi, by wstąpili do nas choć na chwilkę!  

 

Dziękujemy Pani Ewie Unrug-Wiszowaty (UM Giżycko) za obecność na tej akcji i wszelkie informacje, które przekazywała wszystkim zebranym!  

 

Dziękujemy naszej karmicielce społecznej , która pomimo wielu obowiązków wsparła nas swoją obecnością! Dziękujemy naszej Bożence i Karolince!  

 

Dziękujemy Michałowi! Dziękujemy za pyszne rogaliki, kocie babeczki ciasto marchewkowe i jabłecznik!!   Dziękujemy wszystkim ,którzy byli tam z nami! Wsparli nas darowiznami i podarowali nam swój czas!  

 

Myślę jednak, że największe podziękowania należą się Pani Małgorzacie Czopińskiej - radnej Rady Miejskiej w Giżycku! To właśnie ona wpadła na ten pomysł, to ona sama nam go zaproponowała! Jest Pani wspaniałą kobietą,
o ogromnym i dobrym sercu! Dziękujemy najmocniej na świecie! - 
czytamy na stronie https://www.facebook.com/bratkotgizycko/.  

 

Dzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem KotemDzień Kota z Bratem Kotem  

 

fot. Brat Kot                        

 

Polecamy także Koty do adopcji | Brat Kot zaprasza